OMGBMAGYGAVPUANOP
1Fenerbahçe 171052361323352,06
2Medipol Başakşehir 1793526206301,76
3Trabzonspor A.Ş. 1768330237261,53
4Galatasaray A.Ş. 1782729245261,53
5Beşiktaş A.Ş. 1775525205261,53
6Göztepe 175571927-8201,18
7Kasımpaşa A.Ş. 175392529-4181,06
8Alanyaspor 175392531-6181,06
9Kayserispor 175391929-10181,06
10Sivasspor 175391933-14181,06
11T.M. Akhisarspor 174582429-5171,00
12Malatyaspor 174491324-11160,94
13Antalyaspor 1734101536-21130,76
14Bursaspor 1732121930-11110,65
15Osmanlıspor 1724112336-13100,59
16Atiker Konyaspor 1723121427-1390,53
17Gençlerbirliği 1715111940-2180,47
18Kardemir Karabükspor 1702151045-3520,12
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


19.05.2018 19:00Süper Lig 34. HaftaFenerbahçeAtiker Konyaspor3 - 2
14.05.2018 20:00Süper Lig 33. HaftaKardemir KarabüksporFenerbahçe0 - 7
06.05.2018 16:00Süper Lig 32. HaftaFenerbahçeBursaspor2 - 1
28.04.2018 19:00Süper Lig 31. HaftaKasımpaşa A.Ş.Fenerbahçe1 - 4
23.04.2018 20:00Süper Lig 30. HaftaFenerbahçeAntalyaspor4 - 1
14.04.2018 19:00Süper Lig 29. HaftaSivassporFenerbahçe1 - 2
08.04.2018 19:00Süper Lig 28. HaftaFenerbahçeOsmanlıspor2 - 0
02.04.2018 20:00Süper Lig 27. HaftaKayserisporFenerbahçe0 - 5




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2018 Antu.com