OMGBMAGYGAVPUANOP
1Medipol Başakşehir 17953221111321,88
2Beşiktaş A.Ş. 1775535269261,53
3Galatasaray A.Ş. 1775526242261,53
4Trabzonspor A.Ş. 176742526-1251,47
5Antalyaspor 177191733-16221,29
6Atiker Konyaspor 174941920-1211,24
7Çaykur Rizespor 174762126-5191,12
8Bursaspor 173861421-7171,00
9MKE Ankaragücü 1752101831-13171,00
10Malatyaspor 174491627-11160,94
11Fenerbahçe 173681422-8150,88
12Kasımpaşa A.Ş. 1743102335-12150,88
13Erzurumspor 172871823-5140,82
14Sivasspor 173592536-11140,82
15Kayserispor 173591530-15140,82
16Alanyaspor 1734101430-16130,76
17Göztepe 1732121322-9110,65
18Akhisarspor 1723121128-1790,53
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


26.05.2019 19:00Süper Lig 34. HaftaFenerbahçeAntalyaspor3 - 1
20.05.2019 20:00Süper Lig 33. HaftaErzurumsporFenerbahçe0 - 1
11.05.2019 19:00Süper Lig 32. HaftaFenerbahçeAkhisarspor2 - 0
04.05.2019 19:00Süper Lig 31. HaftaKasımpaşa A.Ş.Fenerbahçe1 - 3
27.04.2019 19:00Süper Lig 30. HaftaFenerbahçeTrabzonspor A.Ş.1 - 1
21.04.2019 19:00Süper Lig 29. HaftaAlanyasporFenerbahçe1 - 0
14.04.2019 19:00Süper Lig 28. HaftaFenerbahçeGalatasaray A.Ş.1 - 1
07.04.2019 16:00Süper Lig 27. HaftaMKE AnkaragücüFenerbahçe1 - 1




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2019 Antu.com