OMGBMAGYGAVPUANOP
1Fenerbahçe 321084472,33
2Galatasaray A.Ş. 211042242,00
3Beşiktaş A.Ş. 211032142,00
4Alanyaspor 210143131,50
5Göztepe 210121131,50
6Bursaspor 310255031,00
7Medipol Başakşehir 210145-131,50
8Kasımpaşa A.Ş. 310245-131,00
9Kayserispor 210134-131,50
10Sivasspor 310246-231,00
11Trabzonspor A.Ş. 302167-120,67
12Kardemir Karabükspor 302134-120,67
13Osmanlıspor 201135-210,50
14Akhisar Belediye 201125-310,50
15Antalyaspor 301215-410,33
16Malatyaspor 200225-300,00
17Atiker Konyaspor 300326-400,00
18Gençlerbirliği 300339-600,00
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


17.09.2017 20:00Spor Toto Süper Lig 5. HaftaAlanyasporFenerbahçe1 - 4
09.09.2017 20:00Spor Toto Süper Lig 4. HaftaFenerbahçeMedipol Başakşehir2 - 3
27.08.2017 21:45Spor Toto Süper Lig 3. HaftaGençlerbirliğiFenerbahçe1 - 2
24.08.2017 20:30UEFA Avrupa Ligi Play-OffFenerbahçeVardar1 - 2
20.08.2017 21:45Spor Toto Süper Lig 2. HaftaFenerbahçeTrabzonspor A.Ş.2 - 2
17.08.2017 20:00UEFA Avrupa Ligi Play-OffVardarFenerbahçe2 - 0
12.08.2017 21:45Spor Toto Süper Lig 1. HaftaGöztepeFenerbahçe2 - 2
03.08.2017 20:30UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme TuruFenerbahçeSturm Graz1 - 1








Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2017 Antu.com