OMGBMAGYGAVPUANOP
1Alanyaspor 631216115101,67
2Beşiktaş A.Ş. 63121082101,67
3Göztepe 6312972101,67
4Medipol Başakşehir 6312981101,67
5Galatasaray A.Ş. 631210100101,67
6Fenerbahçe 623196391,50
7Sivasspor 6303912-391,50
8Kayserispor 6222910-181,33
9Malatyaspor 6204811-361,00
10Kasımpaşa A.Ş. 6204710-361,00
11T.M. Akhisarspor 6123910-150,83
12Bursaspor 6123810-250,83
13Trabzonspor A.Ş. 6042810-240,67
14Kardemir Karabükspor 6024612-620,33
15Antalyaspor 6024313-1020,33
16Atiker Konyaspor 6015511-610,17
17Osmanlıspor 6015716-910,17
18Gençlerbirliği 6015821-1310,17
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


19.11.2017 19:30Spor Toto Süper Lig 12. HaftaFenerbahçeSivasspor4 - 1
04.11.2017 19:30Spor Toto Süper Lig 11. HaftaOsmanlısporFenerbahçe1 - 1
30.10.2017 20:00Spor Toto Süper Lig 10. HaftaFenerbahçeKayserispor3 - 3
22.10.2017 19:30Spor Toto Süper Lig 9. HaftaGalatasaray A.Ş.Fenerbahçe0 - 0
15.10.2017 19:30Spor Toto Süper Lig 8. HaftaFenerbahçeMalatyaspor3 - 1
29.09.2017 20:00Spor Toto Süper Lig 7. HaftaT.M. AkhisarsporFenerbahçe1 - 0
23.09.2017 19:30Spor Toto Süper Lig 6. HaftaFenerbahçeBeşiktaş A.Ş.2 - 1
17.09.2017 20:00Spor Toto Süper Lig 5. HaftaAlanyasporFenerbahçe1 - 4




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2017 Antu.com