OMGBMAGYGAVPUANOP
1Medipol Başakşehir 1494120713312,21
2Galatasaray A.Ş. 1363419172211,62
3Beşiktaş A.Ş. 1355325196201,54
4Antalyaspor 136161221-9191,46
5Trabzonspor A.Ş. 134541821-3171,31
6Atiker Konyaspor 133731415-1161,23
7Çaykur Rizespor 144461722-5161,14
8Kasımpaşa A.Ş. 134361927-8151,15
9MKE Ankaragücü 134271323-10141,08
10Malatyaspor 133461319-6131,00
11Kayserispor 133461020-10131,00
12Sivasspor 133282029-9110,85
13Bursaspor 121741016-6100,83
14Alanyaspor 133191025-15100,77
15Fenerbahçe 13157919-1080,62
16Erzurumspor 120751217-570,58
17Göztepe 1421111121-1070,50
18Akhisarspor 121110924-1540,33
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


15.03.2019 20:30Süper Lig 26. HaftaFenerbahçeSivasspor2 - 1
09.03.2019 19:00Süper Lig 25. HaftaMedipol BaşakşehirFenerbahçe2 - 1
02.03.2019 19:00Süper Lig 24. HaftaFenerbahçeÇaykur Rizespor3 - 2
25.02.2019 21:00Süper Lig 23. HaftaBeşiktaş A.Ş.Fenerbahçe3 - 3
21.02.2019 20:55UEFA Avrupa Ligi Son 32 TurZenitFenerbahçe3 - 1
16.02.2019 19:00Süper Lig 22. HaftaFenerbahçeAtiker Konyaspor0 - 0
12.02.2019 20:55UEFA Avrupa Ligi Son 32 TurFenerbahçeZenit1 - 0
08.02.2019 20:30Süper Lig 21. HaftaKayserisporFenerbahçe1 - 0




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2019 Antu.com