OMGBMAGYGAVPUANOP
1Medipol Başakşehir 1263317125211,75
2Fenerbahçe 115511587201,82
3Kayserispor 1153316142181,64
4Beşiktaş A.Ş. 1245317152171,42
5Göztepe 125251517-2171,42
6Trabzonspor A.Ş. 1127216142131,18
7Galatasaray A.Ş. 114161620-4131,18
8Malatyaspor 113351014-4121,09
9Sivasspor 103251119-8111,10
10Alanyaspor 123181926-7100,83
11T.M. Akhisarspor 122371722-590,75
12Bursaspor 102261215-380,80
13Kasımpaşa A.Ş. 102261117-680,80
14Gençlerbirliği 111461427-1370,64
15Atiker Konyaspor 10118917-840,40
16Antalyaspor 10037524-1930,30
17Osmanlıspor 110291330-1720,18
18Kardemir Karabükspor 11029728-2120,18
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


17.02.2018 19:00Süper Lig 22. HaftaFenerbahçeAlanyaspor3 - 0
11.02.2018 19:00Süper Lig 21. HaftaMedipol BaşakşehirFenerbahçe0 - 2
03.02.2018 19:00Süper Lig 20. HaftaFenerbahçeGençlerbirliği2 - 2
28.01.2018 19:00Süper Lig 19. HaftaTrabzonspor A.Ş.Fenerbahçe1 - 1
20.01.2018 19:00Süper Lig 18. HaftaFenerbahçeGöztepe2 - 1
23.12.2017 19:30Süper Lig 17. HaftaAtiker KonyasporFenerbahçe1 - 1
18.12.2017 20:00Süper Lig 16. HaftaFenerbahçeKardemir Karabükspor2 - 0
08.12.2017 20:00Süper Lig 15. HaftaBursasporFenerbahçe0 - 1




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2018 Antu.com