OMGBMAGYGAVPUANOP
1Galatasaray A.Ş. 651017413162,67
2Medipol Başakşehir 65101468162,67
3Kayserispor 64201046142,33
4Bursaspor 64111459132,17
5T.M. Akhisarspor 6411990132,17
6Beşiktaş A.Ş. 6330945122,00
7Trabzonspor A.Ş. 64021516-1122,00
8Fenerbahçe 632116115111,83
9Antalyaspor 63211183111,83
10Sivasspor 6312972101,67
11Atiker Konyaspor 6312752101,67
12Kasımpaşa A.Ş. 62311311291,50
13Göztepe 62221314-181,33
14Malatyaspor 622289-181,33
15Osmanlıspor 62131010071,17
16Gençlerbirliği 621367-171,17
17Alanyaspor 6213911-271,17
18Kardemir Karabükspor 620469-361,00
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


19.11.2017 19:30Spor Toto Süper Lig 12. HaftaFenerbahçeSivasspor4 - 1
04.11.2017 19:30Spor Toto Süper Lig 11. HaftaOsmanlısporFenerbahçe1 - 1
30.10.2017 20:00Spor Toto Süper Lig 10. HaftaFenerbahçeKayserispor3 - 3
22.10.2017 19:30Spor Toto Süper Lig 9. HaftaGalatasaray A.Ş.Fenerbahçe0 - 0
15.10.2017 19:30Spor Toto Süper Lig 8. HaftaFenerbahçeMalatyaspor3 - 1
29.09.2017 20:00Spor Toto Süper Lig 7. HaftaT.M. AkhisarsporFenerbahçe1 - 0
23.09.2017 19:30Spor Toto Süper Lig 6. HaftaFenerbahçeBeşiktaş A.Ş.2 - 1
17.09.2017 20:00Spor Toto Süper Lig 5. HaftaAlanyasporFenerbahçe1 - 4




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2017 Antu.com