OMGBMAGYGAVPUANOP
1Galatasaray A.Ş. 13940371027312,38
2Medipol Başakşehir 1283121615272,25
3Beşiktaş A.Ş. 13832261610272,08
4Trabzonspor A.Ş. 13823271512262,00
5Malatyaspor 13733241410241,85
6Alanyaspor 1373318810241,85
7Sivasspor 1365218108231,77
8Fenerbahçe 1365222175231,77
9Göztepe 1262415132201,67
10Kayserispor 1355314140201,54
11Kasımpaşa A.Ş. 1361625214191,46
12Atiker Konyaspor 1354417143191,46
13Çaykur Rizespor 1246220119181,50
14Bursaspor 144641415-1181,29
15Akhisarspor 144551920-1171,21
16MKE Ankaragücü 135261418-4171,31
17Antalyaspor 134451721-4161,23
18Erzurumspor 144371418-4151,07
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


15.03.2019 20:30Süper Lig 26. HaftaFenerbahçeSivasspor2 - 1
09.03.2019 19:00Süper Lig 25. HaftaMedipol BaşakşehirFenerbahçe2 - 1
02.03.2019 19:00Süper Lig 24. HaftaFenerbahçeÇaykur Rizespor3 - 2
25.02.2019 21:00Süper Lig 23. HaftaBeşiktaş A.Ş.Fenerbahçe3 - 3
21.02.2019 20:55UEFA Avrupa Ligi Son 32 TurZenitFenerbahçe3 - 1
16.02.2019 19:00Süper Lig 22. HaftaFenerbahçeAtiker Konyaspor0 - 0
12.02.2019 20:55UEFA Avrupa Ligi Son 32 TurFenerbahçeZenit1 - 0
08.02.2019 20:30Süper Lig 21. HaftaKayserisporFenerbahçe1 - 0




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2019 Antu.com