OMGBMAGYGAVPUANOP
1Galatasaray A.Ş. 330091893,00
2Beşiktaş A.Ş. 330061593,00
3Akhisar Belediye 330052393,00
4Kayserispor 321052372,33
5Göztepe 321086272,33
6Medipol Başakşehir 321053272,33
7Bursaspor 220062463,00
8Trabzonspor A.Ş. 220052363,00
9Kasımpaşa A.Ş. 211054142,00
10Malatyaspor 311166041,33
11Atiker Konyaspor 210132131,50
12Kardemir Karabükspor 210132131,50
13Sivasspor 210122031,50
14Antalyaspor 202033021,00
15Fenerbahçe 201145-110,50
16Gençlerbirliği 201123-110,50
17Alanyaspor 301238-510,33
18Osmanlıspor 300339-600,00
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


17.09.2017 20:00Spor Toto Süper Lig 5. HaftaAlanyasporFenerbahçe1 - 4
09.09.2017 20:00Spor Toto Süper Lig 4. HaftaFenerbahçeMedipol Başakşehir2 - 3
27.08.2017 21:45Spor Toto Süper Lig 3. HaftaGençlerbirliğiFenerbahçe1 - 2
24.08.2017 20:30UEFA Avrupa Ligi Play-OffFenerbahçeVardar1 - 2
20.08.2017 21:45Spor Toto Süper Lig 2. HaftaFenerbahçeTrabzonspor A.Ş.2 - 2
17.08.2017 20:00UEFA Avrupa Ligi Play-OffVardarFenerbahçe2 - 0
12.08.2017 21:45Spor Toto Süper Lig 1. HaftaGöztepeFenerbahçe2 - 2
03.08.2017 20:30UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme TuruFenerbahçeSturm Graz1 - 1








Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2017 Antu.com