OMGBMAGYGAVPUANOP
1Galatasaray A.Ş. 171340471235432,53
2Beşiktaş A.Ş. 171232372116392,29
3Trabzonspor A.Ş. 171223392019382,24
4Medipol Başakşehir 171052271116352,06
5Malatyaspor 17944311912311,82
6Alanyaspor 17944231310311,82
7Fenerbahçe 1787229209311,82
8Sivasspor 1786324159301,76
9Göztepe 1783624204271,59
10Kasımpaşa A.Ş. 1773730273241,41
11Kayserispor 176651720-3241,41
12Atiker Konyaspor 1758420173231,35
13Antalyaspor 176562223-1231,35
14MKE Ankaragücü 176562022-2231,35
15Çaykur Rizespor 1757527243221,29
16Erzurumspor 176381820-2211,24
17Bursaspor 174851416-2201,18
18Akhisarspor 174672226-4181,06
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


26.05.2019 19:00Süper Lig 34. HaftaFenerbahçeAntalyaspor3 - 1
20.05.2019 20:00Süper Lig 33. HaftaErzurumsporFenerbahçe0 - 1
11.05.2019 19:00Süper Lig 32. HaftaFenerbahçeAkhisarspor2 - 0
04.05.2019 19:00Süper Lig 31. HaftaKasımpaşa A.Ş.Fenerbahçe1 - 3
27.04.2019 19:00Süper Lig 30. HaftaFenerbahçeTrabzonspor A.Ş.1 - 1
21.04.2019 19:00Süper Lig 29. HaftaAlanyasporFenerbahçe1 - 0
14.04.2019 19:00Süper Lig 28. HaftaFenerbahçeGalatasaray A.Ş.1 - 1
07.04.2019 16:00Süper Lig 27. HaftaMKE AnkaragücüFenerbahçe1 - 1




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2019 Antu.com