OMGBMAGYGAVPUANOP
1Galatasaray A.Ş. 11101031724312,82
2Medipol Başakşehir 1081124915252,50
3Beşiktaş A.Ş. 1073024618242,40
4Fenerbahçe 11731291613242,18
5Sivasspor 1272319145231,92
6Antalyaspor 1263321156211,75
7Kasımpaşa A.Ş. 1263323203211,75
8Trabzonspor A.Ş. 1162320182201,82
9Bursaspor 1254319136191,58
10Gençlerbirliği 115331587181,64
11T.M. Akhisarspor 105321112-1181,80
12Osmanlıspor 1152418135171,55
13Kayserispor 1145214113171,55
14Atiker Konyaspor 1245314131171,42
15Göztepe 1044220182161,60
16Malatyaspor 1144314140161,45
17Alanyaspor 103251517-2111,10
18Kardemir Karabükspor 11317816-8100,91
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


17.02.2018 19:00Süper Lig 22. HaftaFenerbahçeAlanyaspor3 - 0
11.02.2018 19:00Süper Lig 21. HaftaMedipol BaşakşehirFenerbahçe0 - 2
03.02.2018 19:00Süper Lig 20. HaftaFenerbahçeGençlerbirliği2 - 2
28.01.2018 19:00Süper Lig 19. HaftaTrabzonspor A.Ş.Fenerbahçe1 - 1
20.01.2018 19:00Süper Lig 18. HaftaFenerbahçeGöztepe2 - 1
23.12.2017 19:30Süper Lig 17. HaftaAtiker KonyasporFenerbahçe1 - 1
18.12.2017 20:00Süper Lig 16. HaftaFenerbahçeKardemir Karabükspor2 - 0
08.12.2017 20:00Süper Lig 15. HaftaBursasporFenerbahçe0 - 1




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2018 Antu.com