OMGBMAGYGAVPUANOP
1Beşiktaş A.Ş. 171322401426412,41
2Galatasaray A.Ş. 171313381127402,35
3Fenerbahçe 171232441628392,29
4Medipol Başakşehir 171133311615362,12
5Kasımpaşa A.Ş. 1783632275271,59
6Trabzonspor A.Ş. 1775530237261,53
7T.M. Akhisarspor 176562223-1231,35
8Sivasspor 176562226-4231,35
9Alanyaspor 1764727261221,29
10Atiker Konyaspor 1756622193211,24
11Malatyaspor 175661721-4211,24
12Antalyaspor 176382128-7211,24
13Göztepe 174761924-5191,12
14Gençlerbirliği 175481722-5191,12
15Osmanlıspor 173772326-3160,94
16Bursaspor 1742111529-14140,82
17Kayserispor 1742111937-18140,82
18Kardemir Karabükspor 171016657-5130,18
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


19.05.2018 19:00Süper Lig 34. HaftaFenerbahçeAtiker Konyaspor3 - 2
14.05.2018 20:00Süper Lig 33. HaftaKardemir KarabüksporFenerbahçe0 - 7
06.05.2018 16:00Süper Lig 32. HaftaFenerbahçeBursaspor2 - 1
28.04.2018 19:00Süper Lig 31. HaftaKasımpaşa A.Ş.Fenerbahçe1 - 4
23.04.2018 20:00Süper Lig 30. HaftaFenerbahçeAntalyaspor4 - 1
14.04.2018 19:00Süper Lig 29. HaftaSivassporFenerbahçe1 - 2
08.04.2018 19:00Süper Lig 28. HaftaFenerbahçeOsmanlıspor2 - 0
02.04.2018 20:00Süper Lig 27. HaftaKayserisporFenerbahçe0 - 5




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2018 Antu.com