OMGBMAGYGAVPUANOP
1Galatasaray A.Ş. 171241421527402,35
2Beşiktaş A.Ş. 171232442420392,29
3Trabzonspor A.Ş. 17104332248342,00
4Medipol Başakşehir 17953271413321,88
5Fenerbahçe 1786327189301,76
6Çaykur Rizespor 1785429227291,71
7Alanyaspor 1775524213261,53
8Sivasspor 175572528-3201,18
9MKE Ankaragücü 175572127-6201,18
10Erzurumspor 175482021-1191,12
11Atiker Konyaspor 1731041617-1191,12
12Kayserispor 174761725-8191,12
13Malatyaspor 175392130-9181,06
14Antalyaspor 175392034-14181,06
15Göztepe 174491923-4160,94
16Bursaspor 173771120-9160,94
17Akhisarspor 1724111428-14100,59
18Kasımpaşa A.Ş. 1724111634-18100,59
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


26.05.2019 19:00Süper Lig 34. HaftaFenerbahçeAntalyaspor3 - 1
20.05.2019 20:00Süper Lig 33. HaftaErzurumsporFenerbahçe0 - 1
11.05.2019 19:00Süper Lig 32. HaftaFenerbahçeAkhisarspor2 - 0
04.05.2019 19:00Süper Lig 31. HaftaKasımpaşa A.Ş.Fenerbahçe1 - 3
27.04.2019 19:00Süper Lig 30. HaftaFenerbahçeTrabzonspor A.Ş.1 - 1
21.04.2019 19:00Süper Lig 29. HaftaAlanyasporFenerbahçe1 - 0
14.04.2019 19:00Süper Lig 28. HaftaFenerbahçeGalatasaray A.Ş.1 - 1
07.04.2019 16:00Süper Lig 27. HaftaMKE AnkaragücüFenerbahçe1 - 1




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2019 Antu.com