OMGBMAGYGAVPUANOP
1Galatasaray A.Ş. 972025619232,56
2Medipol Başakşehir 972019514232,56
3Çaykur Rizespor 971118513222,44
4Beşiktaş A.Ş. 9630231211212,33
5Alanyaspor 951315114161,78
6Fenerbahçe 943215123151,67
7Kayserispor 9351990141,56
8Trabzonspor A.Ş. 94231314-1141,56
9MKE Ankaragücü 93241015-5111,22
10Atiker Konyaspor 924389-1101,11
11Sivasspor 93151416-2101,11
12Malatyaspor 92251117-680,89
13Antalyaspor 92251020-1080,89
14Bursaspor 9144714-770,78
15Erzurumspor 91351013-360,67
16Göztepe 9126815-750,56
17Kasımpaşa A.Ş. 9126720-1350,56
18Akhisarspor 9117918-940,44
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


15.03.2019 20:30Süper Lig 26. HaftaFenerbahçeSivasspor2 - 1
09.03.2019 19:00Süper Lig 25. HaftaMedipol BaşakşehirFenerbahçe2 - 1
02.03.2019 19:00Süper Lig 24. HaftaFenerbahçeÇaykur Rizespor3 - 2
25.02.2019 21:00Süper Lig 23. HaftaBeşiktaş A.Ş.Fenerbahçe3 - 3
21.02.2019 20:55UEFA Avrupa Ligi Son 32 TurZenitFenerbahçe3 - 1
16.02.2019 19:00Süper Lig 22. HaftaFenerbahçeAtiker Konyaspor0 - 0
12.02.2019 20:55UEFA Avrupa Ligi Son 32 TurFenerbahçeZenit1 - 0
08.02.2019 20:30Süper Lig 21. HaftaKayserisporFenerbahçe1 - 0




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2019 Antu.com