OMGBMAGYGAVPUANOP
1Beşiktaş A.Ş. 53201257112,20
2Fenerbahçe 53201046112,20
3Gençlerbirliği 5320936112,20
4Medipol Başakşehir 53111037102,00
5Kasımpaşa A.Ş. 5311963102,00
6Galatasaray A.Ş. 5302105591,80
7T.M. Akhisarspor 522164281,60
8Sivasspor 522176181,60
9Antalyaspor 521278-171,40
10Atiker Konyaspor 513177061,20
11Malatyaspor 513134-161,20
12Kayserispor 512257-251,00
13Trabzonspor A.Ş. 504134-140,80
14Alanyaspor 5104610-430,60
15Göztepe 503259-430,60
16Kardemir Karabükspor 5104115-1430,60
17Osmanlıspor 502359-420,40
18Bursaspor 502339-620,40
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


17.02.2018 19:00Süper Lig 22. HaftaFenerbahçeAlanyaspor3 - 0
11.02.2018 19:00Süper Lig 21. HaftaMedipol BaşakşehirFenerbahçe0 - 2
03.02.2018 19:00Süper Lig 20. HaftaFenerbahçeGençlerbirliği2 - 2
28.01.2018 19:00Süper Lig 19. HaftaTrabzonspor A.Ş.Fenerbahçe1 - 1
20.01.2018 19:00Süper Lig 18. HaftaFenerbahçeGöztepe2 - 1
23.12.2017 19:30Süper Lig 17. HaftaAtiker KonyasporFenerbahçe1 - 1
18.12.2017 20:00Süper Lig 16. HaftaFenerbahçeKardemir Karabükspor2 - 0
08.12.2017 20:00Süper Lig 15. HaftaBursasporFenerbahçe0 - 1




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2018 Antu.com