OMGBMAGYGAVPUANOP
1Medipol Başakşehir 291883451629622,14
2Galatasaray A.Ş. 291784632934592,03
3Beşiktaş A.Ş. 291685623923561,93
4Trabzonspor A.Ş. 291577523814521,79
5Alanyaspor 29125123134-3411,41
6Antalyaspor 29125123347-14411,41
7Çaykur Rizespor 29911941410381,31
8Malatyaspor 291081139390381,31
9Sivasspor 29108114142-1381,31
10Kasımpaşa A.Ş. 29115134751-4381,31
11Atiker Konyaspor 29813832320371,28
12MKE Ankaragücü 29106133042-12361,24
13Fenerbahçe 29712103339-6331,14
14Kayserispor 2989122540-15331,14
15Bursaspor 29514102534-9291,00
16Göztepe 2983182637-11270,93
17Erzurumspor 28510132837-9250,89
18Akhisarspor 2866163046-16240,86
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


21.04.2019 19:00Süper Lig 29. HaftaAlanyasporFenerbahçe1 - 0
07.04.2019 16:00Süper Lig 27. HaftaMKE AnkaragücüFenerbahçe1 - 1
09.03.2019 19:00Süper Lig 25. HaftaMedipol BaşakşehirFenerbahçe2 - 1
25.02.2019 21:00Süper Lig 23. HaftaBeşiktaş A.Ş.Fenerbahçe3 - 3
21.02.2019 20:55UEFA Avrupa Ligi Son 32 TurZenitFenerbahçe3 - 1
08.02.2019 20:30Süper Lig 21. HaftaKayserisporFenerbahçe1 - 0
21.01.2019 20:00Süper Lig 18. HaftaBursasporFenerbahçe1 - 1
17.01.2019 20:30Ziraat Türkiye Kupası Son 16 TurÜmraniyesporFenerbahçe1 - 0




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2019 Antu.com