OMGBMAGYGAVPUANOP
1Medipol Başakşehir 221462331122482,18
2Galatasaray A.Ş. 221264462422421,91
3Beşiktaş A.Ş. 221165422814391,77
4Trabzonspor A.Ş. 23106740337361,57
5Malatyaspor 2397734286341,48
6Atiker Konyaspor 22810428226341,55
7Antalyaspor 239592433-9321,39
8Sivasspor 238783334-1311,35
9Kasımpaşa A.Ş. 2292113941-2291,32
10Çaykur Rizespor 23610730300281,22
11Alanyaspor 2284102226-4281,27
12Kayserispor 227782028-8281,27
13Göztepe 2381142532-7251,09
14Bursaspor 2241261923-4241,09
15Fenerbahçe 225982228-6241,09
16MKE Ankaragücü 2273122035-15241,09
17Erzurumspor 224992329-6210,95
18Akhisarspor 2246122237-15180,82
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


21.02.2019 20:55UEFA Avrupa Ligi Son 32 TurZenitFenerbahçe3 - 1
08.02.2019 20:30Süper Lig 21. HaftaKayserisporFenerbahçe1 - 0
21.01.2019 20:00Süper Lig 18. HaftaBursasporFenerbahçe1 - 1
17.01.2019 20:30Ziraat Türkiye Kupası Son 16 TurÜmraniyesporFenerbahçe1 - 0
24.12.2018 20:00Süper Lig 17. HaftaAntalyasporFenerbahçe0 - 0
20.12.2018 20:30Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme TuruGiresunsporFenerbahçe2 - 5
13.12.2018 23:00UEFA Avrupa Ligi D GrubuSpartak TrnavaFenerbahçe1 - 0
09.12.2018 19:00Süper Lig 15. HaftaAkhisarsporFenerbahçe3 - 0




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2019 Antu.com