OMGBMAGYGAVPUANOP
1Alanyaspor 74211385142,00
2Demir Grup Sivasspor 73311275121,71
3Trabzonspor A.Ş. 73311394121,71
4Konyaspor 73311064121,71
5Fenerbahçe 73221174111,57
6Medipol Başakşehir 73221293111,57
7Antalyaspor 7322990111,57
8Gazişehir Gaziantep 73221213-1111,57
9Yeni Malatyaspor 731316106101,43
10Galatasaray A.Ş. 7241660101,43
11Göztepe 723265191,29
12Beşiktaş A.Ş. 72231012-281,14
13Yukatel Denizlispor 722368-281,14
14MKE Ankaragücü 7223611-581,14
15Çaykur Rizespor 7223611-581,14
16Kasımpaşa A.Ş. 7214711-471,00
17Gençlerbirliği 7034612-630,43
18İstikbal Mob. Kayserispor 7034714-730,43
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


28.09.2019 20:00Süper Lig 6. HaftaGalatasaray A.Ş.Fenerbahçe0 - 0
16.09.2019 20:00Süper Lig 4. HaftaAlanyasporFenerbahçe3 - 1
24.08.2019 21:45Süper Lig 2. HaftaMedipol BaşakşehirFenerbahçe1 - 2
20.05.2019 20:00Süper Lig 33. HaftaErzurumsporFenerbahçe0 - 1
04.05.2019 19:00Süper Lig 31. HaftaKasımpaşa A.Ş.Fenerbahçe1 - 3
21.04.2019 19:00Süper Lig 29. HaftaAlanyasporFenerbahçe1 - 0
07.04.2019 16:00Süper Lig 27. HaftaMKE AnkaragücüFenerbahçe1 - 1
09.03.2019 19:00Süper Lig 25. HaftaMedipol BaşakşehirFenerbahçe2 - 1




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2019 Antu.com