OMGBMAGYGAVPUANOP
1Galatasaray A.Ş. 342095733637692,03
2Medipol Başakşehir 3419105492227671,97
3Beşiktaş A.Ş. 341987724725651,91
4Trabzonspor A.Ş. 341897644618631,85
5Malatyaspor 341381347461471,38
6Fenerbahçe 3411131043421461,35
7Antalyaspor 34136153956-17451,32
8Atiker Konyaspor 34917839372441,29
9Sivasspor 341111124951-2441,29
10Alanyaspor 34128143743-6441,29
11Çaykur Rizespor 34914114850-2411,21
12MKE Ankaragücü 34117163853-15401,18
13Kasımpaşa A.Ş. 34116175362-9391,15
14Göztepe 34115183742-5381,12
15Kayserispor 34911143250-18381,12
16Bursaspor 34716112837-9371,09
17Erzurumspor 34811153643-7351,03
18Akhisarspor 3469193354-21270,79
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


20.05.2019 20:00Süper Lig 33. HaftaErzurumsporFenerbahçe0 - 1
04.05.2019 19:00Süper Lig 31. HaftaKasımpaşa A.Ş.Fenerbahçe1 - 3
21.04.2019 19:00Süper Lig 29. HaftaAlanyasporFenerbahçe1 - 0
07.04.2019 16:00Süper Lig 27. HaftaMKE AnkaragücüFenerbahçe1 - 1
09.03.2019 19:00Süper Lig 25. HaftaMedipol BaşakşehirFenerbahçe2 - 1
25.02.2019 21:00Süper Lig 23. HaftaBeşiktaş A.Ş.Fenerbahçe3 - 3
21.02.2019 20:55UEFA Avrupa Ligi Son 32 TurZenitFenerbahçe3 - 1
08.02.2019 20:30Süper Lig 21. HaftaKayserisporFenerbahçe1 - 0




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2019 Antu.com