OMGBMAGYGAVPUANOP
1Medipol Başakşehir 221444412120462,09
2Galatasaray A.Ş. 221426472720442,00
3Fenerbahçe 221282442420442,00
4Beşiktaş A.Ş. 221183412120411,86
5Kayserispor 2298530255351,59
6Sivasspor 2210483033-3341,55
7Trabzonspor A.Ş. 2289536324331,50
8Göztepe 2296735350331,50
9Kasımpaşa A.Ş. 228593437-3291,32
10Malatyaspor 227782428-4281,27
11Bursaspor 2276931283271,23
12T.M. Akhisarspor 227692834-6271,23
13Gençlerbirliği 226792935-6251,14
14Antalyaspor 2266102639-13241,09
15Atiker Konyaspor 2256112330-7210,95
16Alanyaspor 2263133443-9210,95
17Osmanlıspor 2254133143-12190,86
18Kardemir Karabükspor 2233161544-29120,55
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


17.02.2018 19:00Süper Lig 22. HaftaFenerbahçeAlanyaspor3 - 0
03.02.2018 19:00Süper Lig 20. HaftaFenerbahçeGençlerbirliği2 - 2
20.01.2018 19:00Süper Lig 18. HaftaFenerbahçeGöztepe2 - 1
18.12.2017 20:00Süper Lig 16. HaftaFenerbahçeKardemir Karabükspor2 - 0
03.12.2017 19:30Süper Lig 14. HaftaFenerbahçeKasımpaşa A.Ş.4 - 2
19.11.2017 19:30Süper Lig 12. HaftaFenerbahçeSivasspor4 - 1
30.10.2017 20:00Süper Lig 10. HaftaFenerbahçeKayserispor3 - 3
15.10.2017 19:30Süper Lig 8. HaftaFenerbahçeMalatyaspor3 - 1




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2018 Antu.com