OMGBMAGYGAVPUANOP
1Galatasaray A.Ş. 342095733637692,03
2Medipol Başakşehir 3419105492227671,97
3Beşiktaş A.Ş. 341987724725651,91
4Trabzonspor A.Ş. 341897644618631,85
5Malatyaspor 341381347461471,38
6Fenerbahçe 3411131043421461,35
7Antalyaspor 34136153956-17451,32
8Atiker Konyaspor 34917839372441,29
9Sivasspor 341111124951-2441,29
10Alanyaspor 34128143743-6441,29
11Çaykur Rizespor 34914114850-2411,21
12MKE Ankaragücü 34117163853-15401,18
13Kasımpaşa A.Ş. 34116175362-9391,15
14Göztepe 34115183742-5381,12
15Kayserispor 34911143250-18381,12
16Bursaspor 34716112837-9371,09
17Erzurumspor 34811153643-7351,03
18Akhisarspor 3469193354-21270,79
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


26.05.2019 19:00Süper Lig 34. HaftaFenerbahçeAntalyaspor3 - 1
11.05.2019 19:00Süper Lig 32. HaftaFenerbahçeAkhisarspor2 - 0
27.04.2019 19:00Süper Lig 30. HaftaFenerbahçeTrabzonspor A.Ş.1 - 1
14.04.2019 19:00Süper Lig 28. HaftaFenerbahçeGalatasaray A.Ş.1 - 1
15.03.2019 20:30Süper Lig 26. HaftaFenerbahçeSivasspor2 - 1
02.03.2019 19:00Süper Lig 24. HaftaFenerbahçeÇaykur Rizespor3 - 2
16.02.2019 19:00Süper Lig 22. HaftaFenerbahçeAtiker Konyaspor0 - 0
12.02.2019 20:55UEFA Avrupa Ligi Son 32 TurFenerbahçeZenit1 - 0




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2019 Antu.com