OMGBMAGYGAVPUANOP
1Galatasaray A.Ş. 541013310132,60
2Beşiktaş A.Ş. 5410936132,60
3Göztepe 53111073102,00
4Kayserispor 5311862102,00
5Medipol Başakşehir 5311981102,00
6Akhisar Belediye 5311770102,00
7Bursaspor 5302117491,80
8Fenerbahçe 5221129381,60
9Trabzonspor A.Ş. 5221119281,60
10Kasımpaşa A.Ş. 521299071,40
11Sivasspor 520368-261,20
12Kardemir Karabükspor 512266051,00
13Malatyaspor 5113811-340,80
14Alanyaspor 5113711-440,80
15Atiker Konyaspor 510458-330,60
16Antalyaspor 503248-430,60
17Gençlerbirliği 5014512-710,20
18Osmanlıspor 5014614-810,20
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


09.09.2017 20:00Spor Toto Süper Lig 4. HaftaFenerbahçeMedipol Başakşehir2 - 3
24.08.2017 20:30UEFA Avrupa Ligi Play-OffFenerbahçeVardar1 - 2
20.08.2017 21:45Spor Toto Süper Lig 2. HaftaFenerbahçeTrabzonspor A.Ş.2 - 2
03.08.2017 20:30UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme TuruFenerbahçeSturm Graz1 - 1
27.05.2017 19:00Spor Toto Süper Lig 33. HaftaFenerbahçeTrabzonspor A.Ş.1 - 1
17.05.2017 20:45Ziraat Türkiye Kupası Yarı FinalFenerbahçeMedipol Başakşehir2 - 2
13.05.2017 19:00Spor Toto Süper Lig 31. HaftaFenerbahçeAntalyaspor0 - 1
30.04.2017 16:00Spor Toto Süper Lig 29. HaftaFenerbahçeÇaykur Rizespor2 - 1








Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2017 Antu.com