OMGBMAGYGAVPUANOP
1Galatasaray A.Ş. 12822271413262,17
2Medipol Başakşehir 1282223149262,17
3Beşiktaş A.Ş. 1264219127221,83
4Kayserispor 1264219145221,83
5Fenerbahçe 1255225178201,67
6Sivasspor 126151819-1191,58
7Bursaspor 1253422157181,50
8Göztepe 1253422211181,50
9T.M. Akhisarspor 125341819-1181,50
10Alanyaspor 1252525223171,42
11Trabzonspor A.Ş. 124442326-3161,33
12Kasımpaşa A.Ş. 124352021-1151,25
13Malatyaspor 124261620-4141,17
14Antalyaspor 123451421-7131,08
15Atiker Konyaspor 123271216-4110,92
16Osmanlıspor 122281726-980,67
17Kardemir Karabükspor 122281221-980,67
18Gençlerbirliği 122281428-1480,67
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


19.11.2017 19:30Spor Toto Süper Lig 12. HaftaFenerbahçeSivasspor4 - 1
30.10.2017 20:00Spor Toto Süper Lig 10. HaftaFenerbahçeKayserispor3 - 3
15.10.2017 19:30Spor Toto Süper Lig 8. HaftaFenerbahçeMalatyaspor3 - 1
23.09.2017 19:30Spor Toto Süper Lig 6. HaftaFenerbahçeBeşiktaş A.Ş.2 - 1
09.09.2017 20:00Spor Toto Süper Lig 4. HaftaFenerbahçeMedipol Başakşehir2 - 3
24.08.2017 20:30UEFA Avrupa Ligi Play-OffFenerbahçeVardar1 - 2
20.08.2017 21:45Spor Toto Süper Lig 2. HaftaFenerbahçeTrabzonspor A.Ş.2 - 2
03.08.2017 20:30UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme TuruFenerbahçeSturm Graz1 - 1




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2017 Antu.com