OMGBMAGYGAVPUANOP
1Medipol Başakşehir 3419105492227671,97
2Galatasaray A.Ş. 342095733637692,03
3Atiker Konyaspor 34917839372441,29
4Bursaspor 34716112837-9371,09
5Fenerbahçe 3411131043421461,35
6Göztepe 34115183742-5381,12
7Alanyaspor 34128143743-6441,29
8Erzurumspor 34811153643-7351,03
9Malatyaspor 341381347461471,38
10Trabzonspor A.Ş. 341897644618631,85
11Beşiktaş A.Ş. 341987724725651,91
12Çaykur Rizespor 34914114850-2411,21
13Kayserispor 34911143250-18381,12
14Sivasspor 341111124951-2441,29
15MKE Ankaragücü 34117163853-15401,18
16Akhisarspor 3469193354-21270,79
17Antalyaspor 34136153956-17451,32
18Kasımpaşa A.Ş. 34116175362-9391,15
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


26.05.2019 19:00Süper Lig 34. HaftaFenerbahçeAntalyaspor3 - 1
20.05.2019 20:00Süper Lig 33. HaftaErzurumsporFenerbahçe0 - 1
11.05.2019 19:00Süper Lig 32. HaftaFenerbahçeAkhisarspor2 - 0
04.05.2019 19:00Süper Lig 31. HaftaKasımpaşa A.Ş.Fenerbahçe1 - 3
27.04.2019 19:00Süper Lig 30. HaftaFenerbahçeTrabzonspor A.Ş.1 - 1
21.04.2019 19:00Süper Lig 29. HaftaAlanyasporFenerbahçe1 - 0
14.04.2019 19:00Süper Lig 28. HaftaFenerbahçeGalatasaray A.Ş.1 - 1
07.04.2019 16:00Süper Lig 27. HaftaMKE AnkaragücüFenerbahçe1 - 1




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2019 Antu.com