OMGBMAGYGAVPUANOP
1Fenerbahçe 221282442420442,00
2Beşiktaş A.Ş. 221183412120411,86
3Medipol Başakşehir 221444412120462,09
4Kayserispor 2298530255351,59
5Trabzonspor A.Ş. 2289536324331,50
6Galatasaray A.Ş. 221426472720442,00
7Göztepe 2296735350331,50
8Malatyaspor 227782428-4281,27
9Sivasspor 2210483033-3341,55
10Bursaspor 2276931283271,23
11Gençlerbirliği 226792935-6251,14
12Kasımpaşa A.Ş. 228593437-3291,32
13T.M. Akhisarspor 227692834-6271,23
14Antalyaspor 2266102639-13241,09
15Atiker Konyaspor 2256112330-7210,95
16Alanyaspor 2263133443-9210,95
17Osmanlıspor 2254133143-12190,86
18Kardemir Karabükspor 2233161544-29120,55
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


17.02.2018 19:00Süper Lig 22. HaftaFenerbahçeAlanyaspor3 - 0
11.02.2018 19:00Süper Lig 21. HaftaMedipol BaşakşehirFenerbahçe0 - 2
03.02.2018 19:00Süper Lig 20. HaftaFenerbahçeGençlerbirliği2 - 2
28.01.2018 19:00Süper Lig 19. HaftaTrabzonspor A.Ş.Fenerbahçe1 - 1
20.01.2018 19:00Süper Lig 18. HaftaFenerbahçeGöztepe2 - 1
23.12.2017 19:30Süper Lig 17. HaftaAtiker KonyasporFenerbahçe1 - 1
18.12.2017 20:00Süper Lig 16. HaftaFenerbahçeKardemir Karabükspor2 - 0
08.12.2017 20:00Süper Lig 15. HaftaBursasporFenerbahçe0 - 1




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2018 Antu.com