OMGBMAGYGAVPUANOP
1Beşiktaş A.Ş. 5410936132,60
2Galatasaray A.Ş. 541013310132,60
3Akhisar Belediye 5311770102,00
4Bursaspor 5302117491,80
5Göztepe 53111073102,00
6Kayserispor 5311862102,00
7Medipol Başakşehir 5311981102,00
8Fenerbahçe 5221129381,60
9Kasımpaşa A.Ş. 521299071,40
10Sivasspor 520368-261,20
11Trabzonspor A.Ş. 5221119281,60
12Alanyaspor 5113711-440,80
13Atiker Konyaspor 510458-330,60
14Kardemir Karabükspor 512266051,00
15Malatyaspor 5113811-340,80
16Antalyaspor 503248-430,60
17Gençlerbirliği 5014512-710,20
18Osmanlıspor 5014614-810,20
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


17.09.2017 20:00Spor Toto Süper Lig 5. HaftaAlanyasporFenerbahçe1 - 4
09.09.2017 20:00Spor Toto Süper Lig 4. HaftaFenerbahçeMedipol Başakşehir2 - 3
27.08.2017 21:45Spor Toto Süper Lig 3. HaftaGençlerbirliğiFenerbahçe1 - 2
24.08.2017 20:30UEFA Avrupa Ligi Play-OffFenerbahçeVardar1 - 2
20.08.2017 21:45Spor Toto Süper Lig 2. HaftaFenerbahçeTrabzonspor A.Ş.2 - 2
17.08.2017 20:00UEFA Avrupa Ligi Play-OffVardarFenerbahçe2 - 0
12.08.2017 21:45Spor Toto Süper Lig 1. HaftaGöztepeFenerbahçe2 - 2
03.08.2017 20:30UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme TuruFenerbahçeSturm Graz1 - 1








Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2017 Antu.com