OMGBMAGYGAVPUANOP
1Göztepe 2381142532-7251,09
2Kasımpaşa A.Ş. 2292113941-2291,32
3MKE Ankaragücü 2273122035-15241,09
4Alanyaspor 2284102226-4281,27
5Antalyaspor 239592433-9321,39
6Akhisarspor 2246122237-15180,82
7Beşiktaş A.Ş. 221165422814391,77
8Galatasaray A.Ş. 221264462422421,91
9Medipol Başakşehir 221462331122482,18
10Trabzonspor A.Ş. 23106740337361,57
11Kayserispor 227782028-8281,27
12Malatyaspor 2397734286341,48
13Sivasspor 238783334-1311,35
14Erzurumspor 224992329-6210,95
15Fenerbahçe 225982228-6241,09
16Atiker Konyaspor 22810428226341,55
17Çaykur Rizespor 23610730300281,22
18Bursaspor 2241261923-4241,09
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


21.02.2019 20:55UEFA Avrupa Ligi Son 32 TurZenitFenerbahçe3 - 1
16.02.2019 19:00Süper Lig 22. HaftaFenerbahçeAtiker Konyaspor0 - 0
12.02.2019 20:55UEFA Avrupa Ligi Son 32 TurFenerbahçeZenit1 - 0
08.02.2019 20:30Süper Lig 21. HaftaKayserisporFenerbahçe1 - 0
01.02.2019 20:30Süper Lig 20. HaftaFenerbahçeGöztepe2 - 0
28.01.2019 20:00Süper Lig 19. HaftaFenerbahçeMalatyaspor3 - 2
24.01.2019 20:30Ziraat Türkiye Kupası Son 16 TurFenerbahçeÜmraniyespor0 - 1
21.01.2019 20:00Süper Lig 18. HaftaBursasporFenerbahçe1 - 1




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2019 Antu.com