OMGBMAGYGAVPUANOP
1Galatasaray A.Ş. 541013310132,60
2Beşiktaş A.Ş. 5410936132,60
3Bursaspor 5302117491,80
4Fenerbahçe 5221129381,60
5Göztepe 53111073102,00
6Kayserispor 5311862102,00
7Trabzonspor A.Ş. 5221119281,60
8Medipol Başakşehir 5311981102,00
9Akhisar Belediye 5311770102,00
10Kardemir Karabükspor 512266051,00
11Kasımpaşa A.Ş. 521299071,40
12Sivasspor 520368-261,20
13Atiker Konyaspor 510458-330,60
14Malatyaspor 5113811-340,80
15Alanyaspor 5113711-440,80
16Antalyaspor 503248-430,60
17Gençlerbirliği 5014512-710,20
18Osmanlıspor 5014614-810,20
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


17.09.2017 20:00Spor Toto Süper Lig 5. HaftaAlanyasporFenerbahçe1 - 4
09.09.2017 20:00Spor Toto Süper Lig 4. HaftaFenerbahçeMedipol Başakşehir2 - 3
27.08.2017 21:45Spor Toto Süper Lig 3. HaftaGençlerbirliğiFenerbahçe1 - 2
24.08.2017 20:30UEFA Avrupa Ligi Play-OffFenerbahçeVardar1 - 2
20.08.2017 21:45Spor Toto Süper Lig 2. HaftaFenerbahçeTrabzonspor A.Ş.2 - 2
17.08.2017 20:00UEFA Avrupa Ligi Play-OffVardarFenerbahçe2 - 0
12.08.2017 21:45Spor Toto Süper Lig 1. HaftaGöztepeFenerbahçe2 - 2
03.08.2017 20:30UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme TuruFenerbahçeSturm Graz1 - 1








Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2017 Antu.com