OMGBMAGYGAVPUANOP
1Galatasaray A.Ş. 12822271413262,17
2Alanyaspor 1252525223171,42
3Fenerbahçe 1255225178201,67
4Medipol Başakşehir 1282223149262,17
5Trabzonspor A.Ş. 124442326-3161,33
6Bursaspor 1253422157181,50
7Göztepe 1253422211181,50
8Kasımpaşa A.Ş. 124352021-1151,25
9Beşiktaş A.Ş. 1264219127221,83
10Kayserispor 1264219145221,83
11Sivasspor 126151819-1191,58
12T.M. Akhisarspor 125341819-1181,50
13Osmanlıspor 122281726-980,67
14Malatyaspor 124261620-4141,17
15Antalyaspor 123451421-7131,08
16Gençlerbirliği 122281428-1480,67
17Atiker Konyaspor 123271216-4110,92
18Kardemir Karabükspor 122281221-980,67
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


19.11.2017 19:30Spor Toto Süper Lig 12. HaftaFenerbahçeSivasspor4 - 1
04.11.2017 19:30Spor Toto Süper Lig 11. HaftaOsmanlısporFenerbahçe1 - 1
30.10.2017 20:00Spor Toto Süper Lig 10. HaftaFenerbahçeKayserispor3 - 3
22.10.2017 19:30Spor Toto Süper Lig 9. HaftaGalatasaray A.Ş.Fenerbahçe0 - 0
15.10.2017 19:30Spor Toto Süper Lig 8. HaftaFenerbahçeMalatyaspor3 - 1
29.09.2017 20:00Spor Toto Süper Lig 7. HaftaT.M. AkhisarsporFenerbahçe1 - 0
23.09.2017 19:30Spor Toto Süper Lig 6. HaftaFenerbahçeBeşiktaş A.Ş.2 - 1
17.09.2017 20:00Spor Toto Süper Lig 5. HaftaAlanyasporFenerbahçe1 - 4




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarın��n Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2017 Antu.com