OMGBMAGYGAVPUANOP
1Medipol Başakşehir 261772411328582,23
2Galatasaray A.Ş. 261574562729522,00
3Beşiktaş A.Ş. 261385513516471,81
4Trabzonspor A.Ş. 26127745369431,65
5Malatyaspor 26107937334371,42
6Atiker Konyaspor 26811731292351,35
7Antalyaspor 26105112942-13351,35
8Çaykur Rizespor 26810837334341,31
9Sivasspor 2697103839-1341,31
10Kasımpaşa A.Ş. 26104124448-4341,31
11Alanyaspor 26104122833-5341,31
12Kayserispor 268992434-10331,27
13Fenerbahçe 2671093136-5311,19
14MKE Ankaragücü 2694132741-14311,19
15Bursaspor 2651382431-7281,08
16Göztepe 2683152634-8271,04
17Erzurumspor 26410122635-9220,85
18Akhisarspor 2656152844-16210,81
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


15.03.2019 20:30Süper Lig 26. HaftaFenerbahçeSivasspor2 - 1
09.03.2019 19:00Süper Lig 25. HaftaMedipol BaşakşehirFenerbahçe2 - 1
02.03.2019 19:00Süper Lig 24. HaftaFenerbahçeÇaykur Rizespor3 - 2
25.02.2019 21:00Süper Lig 23. HaftaBeşiktaş A.Ş.Fenerbahçe3 - 3
21.02.2019 20:55UEFA Avrupa Ligi Son 32 TurZenitFenerbahçe3 - 1
16.02.2019 19:00Süper Lig 22. HaftaFenerbahçeAtiker Konyaspor0 - 0
12.02.2019 20:55UEFA Avrupa Ligi Son 32 TurFenerbahçeZenit1 - 0
08.02.2019 20:30Süper Lig 21. HaftaKayserisporFenerbahçe1 - 0




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2019 Antu.com